VŮNĚ 

Čas vánoční

Harmonická vůně pomeranče a skořice Tě navodí na tu správnou předvánoční pohodu. Hezky se uveleb, zachumlej do hřejivé deky, zázvor s hřebíčkem a vanilkou vnímáš všemi smysli a ty už si jen užíváš zimního večera.   

Kouzlo domova

Teplá vůně bergamotu, limetky, madarinky a skořice. Dále se v ní mísí cedr, amber, jasmín, patchouli, tabák a špetka dalšího.


Spánek

Nechte všechny starosti všedního dne za sebou a nalaďte se na klidný spánek s lehce květinovou vůní, jemnými citronovými tóny a krémovou levandulí, bílým jasmínem, fialovými květy podpořený vanilkou a trochou pižma.


Sauvage pro něho

Oblíbená parfémová vůně pro něho. Osvěžující bergamot a pikantní sečuánský pepř spojený se smyslným ambroxanem.                  Pro ně.. pro ty nespoutané...

Fresh bavlnaGin Tonic 


Jasmín

Jiskřivá zima

Venku sněží, studené vločky ti lehce poletují kolem obličeje. Pamatujete na ladovskou zimu? Čerstvý, mrazivý vzduch s tóny zimního ovoce, eukalyptu a borovice ti s každým nádechem připomene jak je toto období nádherné ( lehce můžeš vnímat i jasmín a levanduli). 

Lime

Svěží vůně limetky a mandarinky. Lehký nádech bazalky této vůni dodává ten pravý šmrnc.

Bamboo

Elegantní květinová vůně, osvěžená bergamotem a mandarinkou. Gurmánská vanilka a intenzivní santalové dřevo dodávají podmanivou a svůdnou vůni.

Vhodná na den, ale i speciální příležitosti

Angel

Sladká květinová vůně, ambra s ovocnými tóny bergamotu, jahod, ostružin a kakaa. Vůně jasmínu, konvalinky, orchideje, růže a dřevité tóny vanilky, karamelu, tonky, pačuli, santalu, pižma a jantaru.

Baby One

Jako my dospělí si dopřáváme hezké vůně svíček, tak i naši nejmenší si zaslouží, aby ten jejich pokojíček voněl pro ně. Lehká vůně s tóny citrusu a hořkého pomeranče s nádechem květinové vůně růže a lilie.

Pod stromečkem

Zavři oči a nadechni se.. .. najedou se ocitneš v lese plném borovic a jehličí. Vůně přichází i k Tobě domů s vánoční atmosférou, kdy vidíš rozzářené oči těch nejmenších s nedočkavostí, co jim Ježíšek nadělí... 

Madame pro ni

Nadčasová vůně, která vás okouzlí tóny neroli, bergamotu a citrusů. Květinové vůně jsou tvořeny tóny kosatce, křehkou růži, jasmínu, lilie a frézie. Smyslné tóny hřejivého santalového dřeva a pačuli...

Pro Atmosféru

Vůně kouřového dřeva a pravé kůže. Příjemně dřevitá vůně. Stačí se hezky uvelebit a dostane se do pohody s praskajícím krbem...Santal a myrha

Hřejivá a dřevitá vůně s tóny pelargónie, cedrového a santalového  dřeva, myrhy, ylangu a lehkého pižma.


Podzimka

Hřejivá vůně krémové dýně, okořeněná skořicí a muškátovým oříškem. Pro její dokonalost se postará hřebíček a zázvor. Podzimní vůně stvořena přesně pro toto období.