VŮNĚ 

Jiskřivá zima

Venku sněží, studené vločky ti lehce poletují kolem obličeje. Pamatujete na ladovskou zimu? Čerstvý, mrazivý vzduch s tóny zimního ovoce, eukalyptu a borovice ti s každým nádechem připomene jak je toto období nádherné ( lehce můžeš vnímat i jasmín a levanduli). 

Pro Atmosféru

Vůně kouřového dřeva a pravé kůže. Příjemně dřevitá vůně. Stačí se hezky uvelebit a dostane se do pohody s praskajícím krbem...

Podzimka

Hřejivá vůně krémové dýně, okořeněná skořicí a muškátovým oříškem. Pro její dokonalost se postará hřebíček a zázvor. Podzimní vůně stvořena přesně pro toto období.


Bamboo

Elegantní květinová vůně, osvěžená bergamotem a mandarinkou. Gurmánská vanilka a intenzivní santalové dřevo dodávají podmanivou a svůdnou vůni.

Vhodná na den, ale i speciální příležitosti

Vánoční perníček

Pečení cukroví a perníčků patří neodmyslitelně k našim tradicím. Nejmenší zdobí a těší se na Vánoce. Tak si nenechej tuto klasickou vůni ujít. Lime

Svěží vůně limetky a mandarinky. Lehký nádech bazalky této vůni dodává ten pravý šmrnc.


Spánek

Nechte všechny starosti všedního dne za sebou a nalaďte se na klidný spánek s lehce květinovou vůní, jemnými citronovými tóny a krémovou levandulí, bílým jasmínem, fialovými květy podpořený vanilkou a trochou pižma.

Angel

Sladká květinová vůně, ambra s ovocnými tóny bergamotu, jahod, ostružin a kakaa. Vůně jasmínu, konvalinky, orchideje, růže a dřevité tóny vanilky, karamelu, tonky, pačuli, santalu, pižma a jantaru.

Čas vánoční

Harmonická vůně pomeranče a skořice Tě navodí na tu správnou předvánoční pohodu. Hezky se uveleb, zachumlej do hřejivé deky, zázvor s hřebíčkem a vanilkou vnímáš všemi smysli a ty už si jen užíváš zimního večera.   

Pod stromečkem

Zavři oči a nadechni se.. .. najedou se ocitneš v lese plném borovic a jehličí. Vůně přichází i k Tobě domů s vánoční atmosférou, kdy vidíš rozzářené oči těch nejmenších s nedočkavostí, co jim Ježíšek nadělí... 

Santal a myrha

Hřejivá a dřevitá vůně s tóny pelargónie, cedrového a santalového  dřeva, myrhy, ylangu a lehkého pižma.Madame pro ni

Nadčasová vůně, která vás okouzlí tóny neroli, bergamotu a citrusů. Květinové vůně jsou tvořeny tóny kosatce, křehkou růži, jasmínu, lilie a frézie. Smyslné tóny hřejivého santalového dřeva a pačuli...

Sauvage pro něho

Oblíbená parfémová vůně pro něho. Osvěžující bergamot a pikantní sečuánský pepř spojený se smyslným ambroxanem.

Pro ně...pro ty nespoutané...


Baby One

Jako my dospělí si dopřáváme hezké vůně svíček, tak i naši nejmenší si zaslouží, aby ten jejich pokojíček voněl pro ně. Lehká vůně s tóny citrusu a hořkého pomeranče s nádechem květinové vůně růže a lilie.

Sea

Závan mořského vánku s vůní s jemné šalvěje a grapefruitu, obohacená bergamotem a mandarinkou, ambrou a jasným dřevem.

Fresh bavlna


Gin Tonic 

Jasmín